with Brak komentarzy

Drodzy Opiekunowie Naszych Pacjentów, dla Państwa wygody wprowadzamy możliwość rezerwacji terminów wizyt online. Nie wszystkie terminy są widoczne w terminarzu internetowym, wiec w sprawach pilnych prosimy dzwonić. Każdy zarezerwowany termin będzie potwierdzany przez nas i dopiero wtedy daną wizytę można uważać za umówioną. W formularzu rezerwacji prosimy o wskazanie typu wizyty, co pozwoli nam na sprawniejsze zarządzanie terminarzem.

Rejestracja wizyt (telefoniczna oraz potwierdzanie rezerwacji internetowych) będzie możliwa w:

Poniedziałki: 8:00 – 16:00

Wtorki: 11:00 – 19:00

Środy: 8:00 – 16:00

Czwartki: 11:00 – 19:00

Piątki: 8:00-16:00

W soboty będą umawiane tylko zwierzaki wymagające kontynuacji leczenia lub w stanach nagłych.

Poza zarejestrowanymi wizytami gabinet jest nieczynny!

Dostęp do terminarza online jest powyżej pod guzikiem „Zarejestruj się” oraz na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do rezerwacji! 

Terminarz internetowy – kliknij tu i umów wizytę!

 

 

📣
Szanowni Opiekunowie Naszych Pacjentów,
w związku ze zbliżającym się urlopem lekarzy Katarzyny i Piotra Cieślików przedstawiamy grafik skróconych dyżurów, obowiązujących w dniach 23.01-31.01.2023.
Pacjentów w tym czasie otoczy opieką pani doktor Iwona Glinka, a na dyżurach pomagać jej będzie tech. wet. Joanny Kurczak
 
Zachęcamy do zaopatrzenia się w niezbędne leki pacjentów przzewlekle chorych oraz wykonania możliwych do zaplanowania zabiegów profilaktycznych wczęsniej, tak by skrócone dyżury były jak najbardziej dostępne dla pacjentów najbardziej tego potrzebujących.

📣