Drodzy Klienci,

 

  •  Staramy się nieustannie podnosić standardy obsługi oraz bezpieczeństwa przetwarzanych danych osobowych swoich Klientów. Dlatego wprowadzamy zmiany do Polityki Prywatności, dostosowujące ich postanowienia do wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego w skrócie: „RODO”.

 

 

  • Poprzez niniejszą wiadomość realizujemy obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 RODO.

 

  • Równocześnie informujemy, że w obliczu obowiązujących przepisów wszelkie dane dodatkowe (numery telefonów, adresy mailowe, itd) osób, które do tej pory nie udzieliły nam pisemnej zgody na ich przetwarzanie i nie zrobią tego po otrzymaniu naszej smsowej prośby zostaną wykasowane z naszej bazy danych, przez co nie będziecie Państwo otrzymywać tymi drogami żadnych powiadomień i informacji z naszej strony. Odpowiednią skróconą zgodę możecie Państwo nam wysłać smsem pod numer 502311695 lub droga mailową na adres vet@animagus.pl. Pełny formularz podpiszemy w trakcie kolejnej Waszej wizyty w naszym gabinecie.

 

Pozdrawiamy,
Zespół Gabinetu Weterynaryjnego Animagus

 

📣
Szanowni Opiekunowie Naszych Pacjentów,
w związku ze zbliżającym się urlopem lekarzy Katarzyny i Piotra Cieślików przedstawiamy grafik skróconych dyżurów, obowiązujących w dniach 23.01-31.01.2023.
Pacjentów w tym czasie otoczy opieką pani doktor Iwona Glinka, a na dyżurach pomagać jej będzie tech. wet. Joanny Kurczak
 
Zachęcamy do zaopatrzenia się w niezbędne leki pacjentów przzewlekle chorych oraz wykonania możliwych do zaplanowania zabiegów profilaktycznych wczęsniej, tak by skrócone dyżury były jak najbardziej dostępne dla pacjentów najbardziej tego potrzebujących.

📣