Drodzy Opiekunowie Naszych Pacjentów, wasze zapytania są coraz bardziej dramatyczne, więc podrzucimy nieco aktualnego info:
 
• Wg WSAVA (Międzynarodowego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt) nie potwierdzono możliwości zarażenia i zarażenia się od naszych zwierząt towarzyszących rozprzestrzeniającym się wirusem Sars-Cov-2,
• Mimo szerzących się plotek o odbieraniu i usypianiu zwierząt chcemy zapewnić, że Wasze zwierzaki są bezpieczne w waszych domach i nie stanowią dla Was zagrożenia,
• Jednak osoby chore (u których nie potwierdzono COVID19 również) powinny zachować szczególną ostrożność w kontaktach z innymi osobami oraz swoimi zwierzętami
• Więcej na ten temat można znaleźć tutaj: https://wsava.org/news/highlighted-news/the-new-coronavirus-and-companion-animals-advice-for-wsava-members/
 
Nasz gabinet funkcjonuje na razie bez zmian 9:00 – 19:00, w sobotę do 9:00 – 12:00, jednak dla Państwa i naszego bezpieczeństwa prosimy:
 
• Myjcie ręce! Zachowujcie higienę!
• Wizyty, które możecie przełożyć w czasie bez uszczerbku na zdrowiu Waszych podopiecznych, przełóżcie. Zostańcie w domu w razie możliwości. Na zakłady leczenia zwierząt została nałożona reglamentacja (możemy zamawiać ograniczoną ilość na tydzień) środków medycznych takich jak igły, wenflony, środki odkażające stąd w pierwszej kolejności chcemy obsługiwać zwierzęta tego naprawdę potrzebujące!
• Jeśli Wy lub bliskie Wam osoby mają objawy chorobowe w postaci gorączki, kaszlu, kataru, bóli mięśni prosimy i o przełożenie wizyty ze zwierzęciem do czasu wyzdrowienia. Zadbajcie o swoje zdrowie!
• Na wizyty, które muszą się odbyć, prosimy przybywajcie bez zbędnego towarzystwa osób trzecich, jeśli nie jest ono naprawdę konieczne. Staramy się unikać zagęszczenia osób na małej powierzchni naszego gabinetu.
• Jeśli możesz wybierz opcję płatności kartą. Urządzenie do płatności kartą jest dezynfekowane po każdym użyciu, a wiadomo, że banknoty do najczystszych nigdy nie należały.
 
Te prośby wynikają z dbałości o zdrowie nas wszystkich. Ze swojej strony zapewniamy, że przestrzeń poczekalni i gabinetu jest na bieżąco odkażana. W poczekalni stoi spryskiwacz z płynem dezynfekcyjnym i ręczniki papierowe do Państwa dyspozycji.
 
Zagrożenia COVID19 nie należy bagatelizować, a zminimalizowanie rozprzestrzeniania się wirusa powinno być naszym wspólnym celem.

 

📣

Od 12.07 zapraszamy już do gabinetu na ul. Reymonta 3 (Gliwice Sośnica) ❤️

Zasady i godziny działania gabinetu nie ulegają zmianie, tylko adres.

Obowiązuje rejestracja wizyt.

739227999

📣